UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popatrzcie Polacy, jak was okłamują od 89 roku, ile to już lat, ile lat było totalnego monopolu tych lewacko – grubo-kreskowo – post komuszych mediów przejętych zaraz po Okrągłym Stole, bez prawicowych mediów, ile lat was w przemyślany i zaplanowany sposób okłamywali, podawali wam jedyne słuszne prawdy na temat: okrągłego stołu, ludzi honoru, lewactwa, III RP, IV RP, Bolka , Bula , agentury....Te mainstreamowi media, jak wami manipulowały od 89 roku, jak szczują, dezinformują, dyskredytują, zafałszowują rzeczywistość polityczna III RP. Te TVNy , lisweeki , zet, gazety wybiorcze, rmfy, polsaty i inne, wstajesz i łżesz, cała prawda całą dobę, TV Trwam[jedyne od nich niezależne wówczas] niszczono wszelkimi sposobami, nie dopuszczano na multipleks, odmawiano koncesji. Ci dziennikarze prawicowi, którzy przecież próbowali pracować w tych mainstreamowych mediach i byli z nich wyrzucani i niszczeni za to, ze chcieli przełamać zakłamanie i fałszowanie w tych mediach. I teraz gdy mamy wreszcie TVP niezależne to oni wmawiają o jakiejś dyktaturze itp. Bo dalej chcieli by mieć wszystko im jedynie podporządkowane.Z demokracją mają tyle wspólnego co miała demokracja ludowa w PRL


Anuluj