UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ludzie ktorzy w latach 80 prześladowali homoseksualistow, tworzyli reżim ktory urządzal na nich łapanki dzisiaj chcą ich chronić i walczyć o ich prawa? a kiedy ich przeprosicie za to co wtedy z nimi roboliscie? i następny wiarygodny, ścigał za marichuanę jak byl policjantem, poszedł na emeryturę i walczy o jej legalizację? przecież to są kpiny zwyborcow SLD, to nawet nie jest kabaret , zero głosów ludzie, zero, wstydu nie macie za grosz

Wygedsa