Wybrany wątek opinii

Mańkut przeproś, że w rsmach PZPR łapaleś z Kiszczakiem homoseksualistów w latach 80 ubirgłego wieku, jakby Biedroń wtedy był aktywny seksualnie to też byscie go złapali i szanyażem zmusili do sypania kolegów?
grzechu (2019.09.28)
@grzechu - "W 1999 r. media pisały, że Krzysztof Bondaryk (ówczesny wiceszef MSWiA, dziś szef ABW) miał zbierać dokumenty "Hiacynta", mogące kompromitować polityków. Bondaryk odpierał zarzuty jako "oszczercze". Odwołania Bondaryka żądała wtedy UW, a premier Jerzy Buzek nie był zadowolony z raportu MSWiA w całej sprawie. Wkrótce potem Bondaryka odwołano z MSWiA. "
Pinokio (2019.09.28)
@grzechu - "Biedroń: akta trzeba zniszczyć, bo mogą służyć do szantażu - Ta decyzja jest skandaliczna i całkowicie niezrozumiała - skomentował stanowisko IPN Robert Biedroń, szef Kampanii Przeciw Homofobii. Twierdzi, że instytut kierował się "stereotypami a nie realną sytuacją", bo jego zdaniem przepisy, na które się powołano odmawiając wszczęcia śledztwa można "rozmaicie interpretować". Dodał, że cała akcja była skandaliczna i juz dawno powinna być wyjaśniona"
Pinokio (2019.09.28)
wspieral wtedy komunę kiszczakową to i wspierał kiszczakowe łapanki homoseksualustow,. Biedron za to powinurn mu nakopac do d...,
Trzeźwe (2019.09.29)
Powrót do komentarzy