A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ludziom to ciężko dogodzić. Prezes im już prawie przekop w Mierzei wykopał, a ci jeszcze drą pyski żeby statki do portu mogły z tego przekopu wpływać. Co niewdzięczne mordy zdradzieckie!
Wspaniały i merytoryczny a przy tym bardzo ciepły i rodzinny człowiek. Panie Senatorze Wcisła jestem pełna podziwu dla Pana działań. Pozdrawiam serdecznie. Wanda :)
Dobrze, że przynajmniej jeden polityk nie chowa głowy w piasek, gdy zapomina się o Elblągu. Po co nam kanał, którym nie można będzie wpływać do Elbląga?
dom bez dachu też głupio wygląda.
patriot - ten przekop nie dla ludzi, może dla kormoranów, bo jak barki staną 2 km przed portem, to będą mili gdzie sobie gniazdka uwić :)
Cieszymy się że będzie przekop, jednak nikt nie pomyślał o tym ze bez pogłębienia portu nie spełni on swojego zadania ekonomicznego dla Elbląga. Dobrze że ktoś zwrócił na to uwagę. W sumie nie ma co się dziwić, bo senator Jerzy Wcisła zajmuje się sprawami wodnymi od wielu lat. Dobrze że Elbląg ma takiego fachowca.
Panie senatorze, niech nie będzie Pan taką cwana gapa i pomyśli sensownie, a z pytaniem ~ gdzie są pieniądze to pod innym adresem. Bezpośrednio do Tuska, bo to on zprzeniewieżył kupę kasy. A właściwie jego ministrowie. VATi OFE, mówi panu coś, czy hipokryci mają problem z kojarzeniem faktów ? Pan nie lubi Elbląga i Elbląg nie lubi pana. A może pan tego nie chce zrozumieć ? I jeszcze jedno na koniec, czy jest pan, zadowolony z list wyborczych swego ugrupowania i decyzji Schetyny o wysłaniu Cimoszewicza, Millera, Belki i Buzka tego, co uczynił Elbląg powiatem i uczynił nas biedakami do PE.
Dzisiaj prezes będzie roztaczał wizje rozwoju portu, ale dziennikarzom nie pozwoli zadać pytania: czy są pieniądze na to, żeby większe statki i barki mogły wpłynąć do Elbląga? Takie obiecanki to się kończą tak, jak wodowanie lodołamacza posklejanego z gazet, budowa promu, zakończona na stępce i wbijanie kijka, który udawał kanał.
Ciekawe, człowiek walczy o inwestycje dla Elbląga, a dla ciebie to wbrew racji stanu. A co byłoby zgodnie? - siedzieć cicho?
Ktoś tu ewidentnie ściemnia i uprawia dezinformacyjną kampanię wyborczą wśród elblążan - i to ewidentnie ktoś z PO-PiS:) Pozostawiam ocenie mieszkańców kto konkretnie w tym przypadku. Od siebie tylko dodam, że mnie, humanistę, w PRL-owskiej, niesłusznej szkole uczyli, że 100 mln z 1 miliarda to będzie 10% a nie żaden promil (łac. pro mille – na tysiąc, 1/1000 kwoty).