101
04.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ludziom to ciężko dogodzić. Prezes im już prawie przekop w Mierzei wykopał, a ci jeszcze drą pyski żeby statki do portu mogły z tego przekopu wpływać. Co niewdzięczne mordy zdradzieckie!
patriot (2019.09.04)

info

34  
  21
Wspaniały i merytoryczny a przy tym bardzo ciepły i rodzinny człowiek. Panie Senatorze Wcisła jestem pełna podziwu dla Pana działań. Pozdrawiam serdecznie. Wanda :)
(2019.09.04)
Dobrze, że przynajmniej jeden polityk nie chowa głowy w piasek, gdy zapomina się o Elblągu. Po co nam kanał, którym nie można będzie wpływać do Elbląga?
(2019.09.04)

info

7  
  32
dom bez dachu też głupio wygląda.
(2019.09.04)

info

7  
  18
patriot - ten przekop nie dla ludzi, może dla kormoranów, bo jak barki staną 2 km przed portem, to będą mili gdzie sobie gniazdka uwić :)
(2019.09.04)

info

7  
  18
Cieszymy się że będzie przekop, jednak nikt nie pomyślał o tym ze bez pogłębienia portu nie spełni on swojego zadania ekonomicznego dla Elbląga. Dobrze że ktoś zwrócił na to uwagę. W sumie nie ma co się dziwić, bo senator Jerzy Wcisła zajmuje się sprawami wodnymi od wielu lat. Dobrze że Elbląg ma takiego fachowca.
Marianna A (2019.09.04)

info

8  
  28
Panie senatorze, niech nie będzie Pan taką cwana gapa i pomyśli sensownie, a z pytaniem ~ gdzie są pieniądze to pod innym adresem. Bezpośrednio do Tuska, bo to on zprzeniewieżył kupę kasy. A właściwie jego ministrowie. VATi OFE, mówi panu coś, czy hipokryci mają problem z kojarzeniem faktów ? Pan nie lubi Elbląga i Elbląg nie lubi pana. A może pan tego nie chce zrozumieć ? I jeszcze jedno na koniec, czy jest pan, zadowolony z list wyborczych swego ugrupowania i decyzji Schetyny o wysłaniu Cimoszewicza, Millera, Belki i Buzka tego, co uczynił Elbląg powiatem i uczynił nas biedakami do PE.
(2019.09.04)

info

29  
  9
Dzisiaj prezes będzie roztaczał wizje rozwoju portu, ale dziennikarzom nie pozwoli zadać pytania: czy są pieniądze na to, żeby większe statki i barki mogły wpłynąć do Elbląga? Takie obiecanki to się kończą tak, jak wodowanie lodołamacza posklejanego z gazet, budowa promu, zakończona na stępce i wbijanie kijka, który udawał kanał.
ha-ha-ha (2019.09.04)

info

7  
  16
Ciekawe, człowiek walczy o inwestycje dla Elbląga, a dla ciebie to wbrew racji stanu. A co byłoby zgodnie? - siedzieć cicho?
(2019.09.04)
Ktoś tu ewidentnie ściemnia i uprawia dezinformacyjną kampanię wyborczą wśród elblążan - i to ewidentnie ktoś z PO-PiS:) Pozostawiam ocenie mieszkańców kto konkretnie w tym przypadku. Od siebie tylko dodam, że mnie, humanistę, w PRL-owskiej, niesłusznej szkole uczyli, że 100 mln z 1 miliarda to będzie 10% a nie żaden promil (łac. pro mille – na tysiąc, 1/1000 kwoty).
RobertKoliński (2019.09.04)