101
04.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jurek żaglówka ciśnie bo by dobie popływał. A tu zonk
(2019.09.04)

info

16  
  4
Ten rząd łgał i w dalszym ciągu łże, próbując urobić swoim wyborcom mózgi do konsystencji plasteliny. . Matołusz mówiąc o ciemnym ludzie miał na myśli właśnie tych, którzy tak mocno za nimi stoją. . I spijają z ust krasomówcy o mimice wołu te bzdury. .. A tymczasem wystarczy rozejrzeć się dookoła, żeby zobaczyć że to wszystko brednie. . Klakierzy na ich usługach, chejterzy, którzy sprzedają się za garść srebrników, wyznaczeni "dziennikarze", aby broń Boże nie padło niewygodne pytanie, ciągłe szukanie haków, idiotyczne komisje śledcze, które niczego nie wnoszą, niczego nie potrafiąc udowodnić (bo nie ma czego udowadniać, ale ciemny lud to kupi), lewe interesy z czarnuchami i dokręcanie śruby obywatelom, którzy za ichnie fanaberie muszą oddawać sporą część swoich ciężko zarobionych groszy. . Oto Polska- ciemnogród, rządzony rękami nieudaczników i kłamców. . Ten przekop to też ich kolejne cudo, podobnie jak milion polskich elektrycznych samochodów, prom, którego stępka rdzewieje od trzech lat w doku, czy setki kilometrów autostrad oddanych w ostatnich trzech latach. . Obudźcie się, póki nie jest za późno. ..
Serj Tankjan (2019.09.04)

info

9  
  21
Kto wie, czy bakterie kałowe nie dotarły już do Tczewa, bo Tczew leży nad Wisłą
(2019.09.04)

info

15  
  3
Serj, leż spokojnie pomoc w drodze
(2019.09.04)

info

10  
  3
Niech Pan Protas, Sycz i Kuchciński z Brzezinem załatwią te kilkanaście mln zł, co to dla województwa w końcu lotnisko w Szymanach bierze przez rok ponad 20 mln zł dotacji, niech władze wojewódzkie w końcu coś zrobią dla Elbląga, przecież to dobrzy znajomi Pana senatora, mają swoje biura niektórzy w Elblągu, to niech Pan Senator zadziała u kolegów i załatwi kase z województwa.
(2019.09.04)

info

26  
  4
Każda partia ma jakiegoś błazna.
(2019.09.04)

info

25  
  3
za 500+ naród łyknie
(2019.09.04)

info

5  
  20
do Robert Koliński: czytając Pana teksty odnoszę wrażenie, że nieważne, czy ktoś kradnie czy jest okradany. Obaj niedobrzy, bo uwikłani w kradzież. To już jest niestrawne. Wspominanie PO-PiSu przy sprawach bieżących ma taki sam sens, jak wspominanie AWS, UW, PC i innych byłych organizacji. Czas się z tego wyleczyć.
Mariolka z Elbląga (2019.09.04)
Zapomina o jednym co zrobilo P O i PSL i S L D dla Elbląga i portu krotko nic. Przeciez rzadziliscie osiem lat tylko nalezna kada dla Elbląga szla na olsztyn . Co krótka pamięć.
(2019.09.04)

info

20  
  5
Glosujcie na elblazan oprocz tego pana. Nic jako senator nie zrobil dla Elblaga i nie zrobi.
bra (2019.09.04)

info

17  
  3