UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe, człowiek walczy o inwestycje dla Elbląga, a dla ciebie to wbrew racji stanu. A co byłoby zgodnie? - siedzieć cicho?
Ciekawe, człowiek walczy o inwestycje dla Elbląga, a dla ciebie to wbrew racji stanu. A co byłoby zgodnie? - siedzieć cicho?