UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe, człowiek walczy o inwestycje dla Elbląga, a dla ciebie to wbrew racji stanu. A co byłoby zgodnie? - siedzieć cicho?


Anuluj