UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszymy się że będzie przekop, jednak nikt nie pomyślał o tym ze bez pogłębienia portu nie spełni on swojego zadania ekonomicznego dla Elbląga. Dobrze że ktoś zwrócił na to uwagę. W sumie nie ma co się dziwić, bo senator Jerzy Wcisła zajmuje się sprawami wodnymi od wielu lat. Dobrze że Elbląg ma takiego fachowca.
Marianna A