Wybrany wątek opinii
Ktoś tu ewidentnie ściemnia i uprawia dezinformacyjną kampanię wyborczą wśród elblążan - i to ewidentnie ktoś z PO-PiS:) Pozostawiam ocenie mieszkańców kto konkretnie w tym przypadku. Od siebie tylko dodam, że mnie, humanistę, w PRL-owskiej, niesłusznej szkole uczyli, że 100 mln z 1 miliarda to będzie 10% a nie żaden promil (łac. pro mille – na tysiąc, 1/1000 kwoty).
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
Platforma chce za wszelką cenę powrotu do roku 2015. Do realizacji hasła: Żeby było tak jak było. Do głosu dojdą ponownie macherzy od niepłacenia i wyłudzania VAT-u. Znowu zatryumfuje totalna korupcja, łapówki przy przetargach na Caracale. Wprowadzenie szczawiu i mirabelek do jadłospisu na prowincji. Powrót ośmiorniczek do jadłospisu na salonach III RP. Powrót mafii VAT-owskich oraz mafii reprywatyzacyjnych. Skasowanie 500+, 300+ i emerytury+. Celebryci z Warszawy będą uradowani, plaże nad polskim Bałtykiem, znowu będą puste. Czy chcecie recydywy ekstremalnie brzydkich cech Platformy? Przegrana Platformy w euro wyborach (PO ukrywa się pod logo KE), świadczy o tym, że Polacy nie maja ochoty na żeby było tak jak było.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@RobertKoliński - Gdzie on był przez te 8 lat i co zrobił by ten przekop powstał ???? A o 3 etapach przekopu to on słyszał ??? A w którym etapie jest przewidziane pogłębienie drogi wodnej do portu ????. Przecież nie można rozpoczynać prac od tyłu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1