UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzisiaj prezes będzie roztaczał wizje rozwoju portu, ale dziennikarzom nie pozwoli zadać pytania: czy są pieniądze na to, żeby większe statki i barki mogły wpłynąć do Elbląga? Takie obiecanki to się kończą tak, jak wodowanie lodołamacza posklejanego z gazet, budowa promu, zakończona na stępce i wbijanie kijka, który udawał kanał.
ha-ha-ha