UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ktoś tu ewidentnie ściemnia i uprawia dezinformacyjną kampanię wyborczą wśród elblążan - i to ewidentnie ktoś z PO-PiS:) Pozostawiam ocenie mieszkańców kto konkretnie w tym przypadku. Od siebie tylko dodam, że mnie, humanistę, w PRL-owskiej, niesłusznej szkole uczyli, że 100 mln z 1 miliarda to będzie 10% a nie żaden promil (łac. pro mille – na tysiąc, 1/1000 kwoty).
RobertKoliński