UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniały i merytoryczny a przy tym bardzo ciepły i rodzinny człowiek. Panie Senatorze Wcisła jestem pełna podziwu dla Pana działań. Pozdrawiam serdecznie. Wanda :)


Anuluj