UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniały i merytoryczny a przy tym bardzo ciepły i rodzinny człowiek. Panie Senatorze Wcisła jestem pełna podziwu dla Pana działań. Pozdrawiam serdecznie. Wanda :)
Wspaniały i merytoryczny a przy tym bardzo ciepły i rodzinny człowiek. Panie Senatorze Wcisła jestem pełna podziwu dla Pana działań. Pozdrawiam serdecznie. Wanda :)