UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzisiaj prezes będzie roztaczał wizje rozwoju portu, ale dziennikarzom nie pozwoli zadać pytania: czy są pieniądze na to, żeby większe statki i barki mogły wpłynąć do Elbląga? Takie obiecanki to się kończą tak, jak wodowanie lodołamacza posklejanego z gazet, budowa promu, zakończona na stępce i wbijanie kijka, który udawał kanał.

ha-ha-ha