UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzisiaj prezes będzie roztaczał wizje rozwoju portu, ale dziennikarzom nie pozwoli zadać pytania: czy są pieniądze na to, żeby większe statki i barki mogły wpłynąć do Elbląga? Takie obiecanki to się kończą tak, jak wodowanie lodołamacza posklejanego z gazet, budowa promu, zakończona na stępce i wbijanie kijka, który udawał kanał.
ha-ha-ha