Wybrany wątek opinii

Pana dzialania są wbrew elbląskiej racji stanu, ta hucpa antyprzekopowa dziwi mnie i środowisko wodniakow
Maz (2019.09.04)
Ciekawe, człowiek walczy o inwestycje dla Elbląga, a dla ciebie to wbrew racji stanu. A co byłoby zgodnie? - siedzieć cicho?
(2019.09.04)
Powrót do komentarzy