UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że przynajmniej jeden polityk nie chowa głowy w piasek, gdy zapomina się o Elblągu. Po co nam kanał, którym nie można będzie wpływać do Elbląga?


Anuluj