UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że przynajmniej jeden polityk nie chowa głowy w piasek, gdy zapomina się o Elblągu. Po co nam kanał, którym nie można będzie wpływać do Elbląga?
Dobrze, że przynajmniej jeden polityk nie chowa głowy w piasek, gdy zapomina się o Elblągu. Po co nam kanał, którym nie można będzie wpływać do Elbląga?