UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie senatorze, niech nie będzie Pan taką cwana gapa i pomyśli sensownie, a z pytaniem ~ gdzie są pieniądze to pod innym adresem. Bezpośrednio do Tuska, bo to on zprzeniewieżył kupę kasy. A właściwie jego ministrowie. VATi OFE, mówi panu coś, czy hipokryci mają problem z kojarzeniem faktów ? Pan nie lubi Elbląga i Elbląg nie lubi pana. A może pan tego nie chce zrozumieć ? I jeszcze jedno na koniec, czy jest pan, zadowolony z list wyborczych swego ugrupowania i decyzji Schetyny o wysłaniu Cimoszewicza, Millera, Belki i Buzka tego, co uczynił Elbląg powiatem i uczynił nas biedakami do PE.