86
01.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
koliski koncz wasc będziecie wyzwalwc zupe miski i co jeszcze bronic przed eksmisja co jeszcze zaraza 17 09 1939 tez nasz wyzwalala z brunatnymi.
(2019.09.01)

info

4  
  2
" republikańskiej hiszpani"....czlowieku kochany tam komuchy z ruską pomocą przygotowywały ludobójstwo takie mniej wiecej jak ruscy zgotowali swoim po rewolicji, zarazę tępi się tym co jest pod ręką , niech faszysta morduje bandytę komunistę bombą z samolotu, zysk jest podwojny, faszysta ma mniej o jedną bombę, a jak bomba trafi to ludobójca komunista znika ginie , bardzo mądrą politkę prowadziła II Rzeczpospolita
niech żyje Polska (2019.09.01)
cześć ruski trollu, ...ale wy w tej Rosji jesteście głupi, normalnie banda de.b.i.li z putinokiem na czele
Straży (2019.09.01)
w imieniu redakcji odpowiadam, ze 1 września nie będzie ruskich propagandowych publikacji szkalujących ofiary zbrodni faszystowsko- komunistycznych, faszo-rusyzm nie przejdzie, stop Kołtunowski, nie bedziesz siał tu nienawiści
obywatefdsa (2019.09.01)
Masz rację, dlatego kładę nacisk na chrześcijaństwo. Innych religii nie znam i mnie nie interesują. Pytanie do chrześcijan z innych krajów i odłamów: czy Jezus powiedział do apostołów: "Żydzi nie mają racji, trzeba ich wymordować"? Czy apostołowie powiedzieli: "nasi bracia w Jerozolimie głodują, musimy na nich napaść i wcielić ich ziemie do Imperium Rzymskiego"?
(2019.09.01)
@Azja - Nie poszliśmy na układy z Niemcami, a i tak wszyscy gadają, że się z nimi układaliśmy i jesteśmy organizatorami holokaustu, za to o krajach, które się z nimi układały się nie mówi. I weź tu zrozum Żydów. ..
(2019.09.01)
jak dostaniesz rozkaz to przestaniesz nia byc
(2019.09.01)
@RobertKoliński - A ty gostek poluzuj majty !!! Zjadłeś wszystkie rozumy i zawsze jesteś ekspertem od wszystkiego !!!
Goń się (2019.09.01)
@niech żyje Polska - Ahistoryczne bzdury ignoranta - o wojnie hiszpańskiej i losach demokratycznej Republiki najwyraźniej wiesz tyle, co zjesz. Z kleszej ręki, najpewniej; Faszyzujące rządy sanacji prowadziły tak "mądrą" politykę, że doprowadziły w konsekwencji do niekontrolowanego już przez nikogo rozrostu faszyzmu zarówno w Niemczech, jak i na arenie międzynarodowej, co skończyło się utratą polskiej państwowości na 6 lat, stratą dużej części dziedzictwa kulturowego Rzeczpospolitej oraz wymordowaniem ponad 22% ludności naszego kraju. Jesteś tak samo "mądry/a", jak była i ta "bardzo mądra" polityka dyktatorskiej i faszyzujacej, anty-ludzkiej i anty-obywatelskiej sanacji. [na zdj. Hermann Göring z prez. Ignacym Mościckim na polowaniu w Białowieży, luty 1938 r. ]
RobertKoliński (2019.09.01)
DO kOLINSKI: Dzieki Nacjonalistą polskim został zorganizowany marsz przeciw AKT 447 w Warszawie przed wakacjami. Napisz mi z tej swojej "loży kpiąco-szyderczej" gdzie byli twoi komunistyczno-marksistowsko-lewicowi notable z :sld, po, wiosny?? Jedynie Więckiewicz zgłaszał problem w sejmie reszta nie widzi problemu. .. Dopiero jak ci waflu jeden z drugim zabiorą mieszkanie z 1900 roku, albo domeczek gdzie w przerwie na pisanie swoich bzdur hodujesz czosnek i szczypiorek to się obudzisz. .. P. S. Napisz cos kiedys konstruktywnego i z sensem
ASWYMIATA (2019.09.02)