UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

" republikańskiej hiszpani"....czlowieku kochany tam komuchy z ruską pomocą przygotowywały ludobójstwo takie mniej wiecej jak ruscy zgotowali swoim po rewolicji, zarazę tępi się tym co jest pod ręką , niech faszysta morduje bandytę komunistę bombą z samolotu, zysk jest podwojny, faszysta ma mniej o jedną bombę, a jak bomba trafi to ludobójca komunista znika ginie , bardzo mądrą politkę prowadziła II Rzeczpospolita

niech żyje Polska