UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
cześć ruski trollu, ...ale wy w tej Rosji jesteście głupi, normalnie banda de.b.i.li z putinokiem na czele
Straży
cześć ruski trollu, ...ale wy w tej Rosji jesteście głupi, normalnie banda de.b.i.li z putinokiem na czele
Straży