A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - "Polscy politycy i władze naszego kraju bardzo często w historii bywali/ły idiotami bez krzty wyobraźni"
To akurat dotyczy mnóstwa rządzących, nie wydaje mi się żebyśmy byli na tym polu odosobnieni.
Jaki cel jest w wynajdywaniu różnych wydarzeń obciążających nasz kraj i wyłuskiwaniu ich jako wola/odpowiedzialność/przypadłość całego narodu?
Daj mi tezę, a znajdę ci milion wydarzeń ją potwierdzających. Szkoda, że w tamtych czasach nie istniał jeszcze Robert Koliński, oooo panie. .. wtedy bieg historii byłby zawrócony, podjęte byłyby same cudowne i najinteligentniejsze decyzje, a Polska byłaby supermocarstwem, z kochającymi się obywatelami. Człowieku POKORY trochę.
PO i cala lewica chca wam drodzy polacy tą pamięć calkowicie wymazac i zatrzeć wasze wartosci patriotyczne. To jest wlasnie zawarte w programie tych zdradzieckich antypolskich partii.
Narody, które tracą pamięć, tracą niepodległość, dlatego ciagle sie pisze o Elbingu zeby nie stracil swojej niemieckosci.
@kadeet - Cel jest prosty i oczywisty - edukacja i informowanie społeczeństwa ogłupianego od 3 dekad załganą, prawicową i kościelną "polityką historyczną", która nie ma nic wspólnego z nauką i faktami, a wyłącznie z ideologicznym urabianiem społeczeństwa i produkcją "ciemnego luda", który karmiony bredniami ma głosować tak, jak życzy sobie tego konserwatywna, dzikokapitalistyczna, sutannowa, prawicowa oligarchia.
@RobertKoliński - tak tak niech żyje Socjalistyczna Hiszpania niech żyje Związek Radziecki niech żyje Socjalistyczna Polska, bo socjalizm to dobrobyt, szczęście ludu pracującego, demokracja wiadomo, prąd za darmo, woda za darmo, benzyna i gaz za darmo, ubrania za darmo, szynki i kiełbasy za darmo, wóda i browar za darmo, mieszkania za darmo, auta za darmo i wszystko jest fajnie i super. A tak na marginesie leki ci się skończyły ? Clenozepan 2x dziennie po jednej tabletce i choroba zwana Socjalizm ci przejdzie, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą
@ASWYMIATA - PS. Jesteś również analfabetą nie znającym języka ojczystego (?), co dla takiego, hehe, "narodowca" powinno być wstydem podwójnym (ale od kiedy wy posiadacie organ za wstyd odpowiedzialny, czyli tzw. sumienie, brunatna czeredo?).
straszne to pisowskie skrzywienie, ,narodowe, ,. .. .. niby, ,narodowe, ,. .. a w gruncie to plucie na innych dla samego plucia. .. .
@ASWYMIATA - Amerykański akt prawny to 447,ale co zrobiliście z Polską Ustawą 1023.. .. .pozwalającą na użycie broni na terenie Polski przez niepolskie służby w stosunki do POLAKÓW? Zmodernizowaną w ostatnim czasie. .. .
@RobertKoliński - Koliński wymiata, nacjonaliści ssą - szacun dla towarzysza. Zagłosuję.