UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@niech żyje Polska - Ahistoryczne bzdury ignoranta - o wojnie hiszpańskiej i losach demokratycznej Republiki najwyraźniej wiesz tyle, co zjesz. Z kleszej ręki, najpewniej; Faszyzujące rządy sanacji prowadziły tak "mądrą" politykę, że doprowadziły w konsekwencji do niekontrolowanego już przez nikogo rozrostu faszyzmu zarówno w Niemczech, jak i na arenie międzynarodowej, co skończyło się utratą polskiej państwowości na 6 lat, stratą dużej części dziedzictwa kulturowego Rzeczpospolitej oraz wymordowaniem ponad 22% ludności naszego kraju. Jesteś tak samo "mądry/a", jak była i ta "bardzo mądra" polityka dyktatorskiej i faszyzujacej, anty-ludzkiej i anty-obywatelskiej sanacji. [na zdj. Hermann Göring z prez. Ignacym Mościckim na polowaniu w Białowieży, luty 1938 r. ]
RobertKoliński