Wybrany wątek opinii

daliśmy sie pozabijać za darmo, i straciliśmy wszystko co można było stracić, jakoś świat nie wypomina: Holandii, Belgii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Litwie, Łotwie, Estonii, Austrii, Francji, Rumuni, Węgrom, Słowakom, Czechom, Włochom, Chorwacji, Indiom, Ukraińcom, że poszli na współpracę z Niemcami cóż bywa, nikt nie wypomina Japonii i ich sojusznikom Tajlandii, Birmie, Indiom, Indochinom Holenderskim ale Polakom się wypomina że byli mordercami Żydów i zagrabili ich majątki i żydzi bali się bardziej Polaków niż Niemców hahaha tak się bije piankę i znajda się wisienkę, genialne. a może trzeba było przekonać Niemców żeby jednak tych Żydów nie zabijać ? Smutne jest to że plują nam w twarz tak zwani "sojusznicy" że Polacy walczyli za Anglię i Francję a potem wystawili rachunek do zapłaty, Siły zbrojne na zachodzie ? heh no no zrobili swoje, utrzymywali w tajemnicy przed nami to że już dawno temu sprzedali nas Sovietom, niech walczą niech umierają kogo to obchodziło?zachód handlował nami jak bydłem, śmieją sie z nas że daliśmy się tak załatwić i każdy na zachodzie to wie ale polacy udają że jest dobrze, bo ich klepią po pleckach, następna w kolejce jest wasza ukochana Ameryka z 447,dajcie się dalej klepać po pleckach, brawo
Azja (2019.09.01)
cześć ruski trollu, ...ale wy w tej Rosji jesteście głupi, normalnie banda de.b.i.li z putinokiem na czele
Straży (2019.09.01)
@Azja - Nie poszliśmy na układy z Niemcami, a i tak wszyscy gadają, że się z nimi układaliśmy i jesteśmy organizatorami holokaustu, za to o krajach, które się z nimi układały się nie mówi. I weź tu zrozum Żydów. ..
(2019.09.01)
@Azja - Jesteś blisko, a jakże daleko. Tak jak niema historii Polski bez historii Europy, tak niema też historii Rosji bez historii Polski. Polska bardziej jest Historycznie związana z Rosją, niż z Europą. Przecież obydwa kraje są słowiańskie ! Pomyśl co i kiedy się stało że byliśmy poróżnieni. Prędzej biedny Rosjanin podzieli się z tobą kromką chleba niż bogaty Niemiec ci rzuci okruchy ze swego stołu. Czym więcej będzie się, ,Rząd Polski " kłócił z Rosją tym prędzej będzie Polin zamiast Polski. Wbrew pozorom to właśnie tego boją się żydzi i szczują nas na siebie. Rosjanie dobrze widzą kto buntował i szczuł nas na siebie a później donosił i kradł polskie majątki zesłańców.
bufor (2019.09.02)
Powrót do komentarzy