UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
DO kOLINSKI: Dzieki Nacjonalistą polskim został zorganizowany marsz przeciw AKT 447 w Warszawie przed wakacjami. Napisz mi z tej swojej "loży kpiąco-szyderczej" gdzie byli twoi komunistyczno-marksistowsko-lewicowi notable z :sld, po, wiosny?? Jedynie Więckiewicz zgłaszał problem w sejmie reszta nie widzi problemu. .. Dopiero jak ci waflu jeden z drugim zabiorą mieszkanie z 1900 roku, albo domeczek gdzie w przerwie na pisanie swoich bzdur hodujesz czosnek i szczypiorek to się obudzisz. .. P. S. Napisz cos kiedys konstruktywnego i z sensem
ASWYMIATA