Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
10
26
" republikańskiej hiszpani"....czlowieku kochany tam komuchy z ruską pomocą przygotowywały ludobójstwo takie mniej wiecej jak ruscy zgotowali swoim po rewolicji, zarazę tępi się tym co jest pod ręką , niech faszysta morduje bandytę komunistę bombą z samolotu, zysk jest podwojny, faszysta ma mniej o jedną bombę, a jak bomba trafi to ludobójca komunista znika ginie , bardzo mądrą politkę prowadziła II Rzeczpospolita
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
@RobertKoliński - A ty gostek poluzuj majty !!! Zjadłeś wszystkie rozumy i zawsze jesteś ekspertem od wszystkiego !!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
@RobertKoliński - "Polscy politycy i władze naszego kraju bardzo często w historii bywali/ły idiotami bez krzty wyobraźni"
To akurat dotyczy mnóstwa rządzących, nie wydaje mi się żebyśmy byli na tym polu odosobnieni.
Jaki cel jest w wynajdywaniu różnych wydarzeń obciążających nasz kraj i wyłuskiwaniu ich jako wola/odpowiedzialność/przypadłość całego narodu?
Daj mi tezę, a znajdę ci milion wydarzeń ją potwierdzających. Szkoda, że w tamtych czasach nie istniał jeszcze Robert Koliński, oooo panie. .. wtedy bieg historii byłby zawrócony, podjęte byłyby same cudowne i najinteligentniejsze decyzje, a Polska byłaby supermocarstwem, z kochającymi się obywatelami. Człowieku POKORY trochę.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@kadeet - Cel jest prosty i oczywisty - edukacja i informowanie społeczeństwa ogłupianego od 3 dekad załganą, prawicową i kościelną "polityką historyczną", która nie ma nic wspólnego z nauką i faktami, a wyłącznie z ideologicznym urabianiem społeczeństwa i produkcją "ciemnego luda", który karmiony bredniami ma głosować tak, jak życzy sobie tego konserwatywna, dzikokapitalistyczna, sutannowa, prawicowa oligarchia.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@RobertKoliński - tak tak niech żyje Socjalistyczna Hiszpania niech żyje Związek Radziecki niech żyje Socjalistyczna Polska, bo socjalizm to dobrobyt, szczęście ludu pracującego, demokracja wiadomo, prąd za darmo, woda za darmo, benzyna i gaz za darmo, ubrania za darmo, szynki i kiełbasy za darmo, wóda i browar za darmo, mieszkania za darmo, auta za darmo i wszystko jest fajnie i super. A tak na marginesie leki ci się skończyły ? Clenozepan 2x dziennie po jednej tabletce i choroba zwana Socjalizm ci przejdzie, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@RobertKoliński - niestety urodził się Pan za pózno i nie uratował swoim wybitnym intelektem II RP, gdyby Pan żył wtedy to najprawdopodobniej hitler i stalin umarliby ze śmiechu czytając Pana bzdurne wypowiedzi i nie doszłoby do 1 września, mimo to proszę pisać dalej, nie jest wykluczone, że jakimś cudem przeczyta to Putin i odejdzie na tamten świat nie mogąc przestać parskać z ubawienia
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@RobertKoliński - "dużo mądrzejsi ode mnie" - serio? Niemożliwe.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@RobertKoliński - Rozumiem, że 3 dekady jesteśmy ogłupiani załganą prawdą - tak?
A przed tymi trzema dekadami to co było? Sama słuszna prawda i czasy radości oraz pomyślności?
Czyli zamiast o naszej chwalebnej części historii i o rzeczach, którymi powinniśmy wlewać poczucie dumy z naszej ojczyzny - należałoby uczyć o wszystkim, co wyciągasz, pasującym pod Twoje socjalistyczne, jedyne słuszne (nie ogłupiające, nie załgane, będące poparte supernauką i faktami) poglądy?
Ubawiłem się dziś setnie milordzie. I byłoby to naprawdę śmieszne, gdyby nie było tak odstręczające - Ty to bierzesz wszystko na serio. Szok
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Przecież Dąbrowszczacy to komuniści i jawni zdrajcy Polski, współpracownicy ZSRR. Nie może być bohaterem ktoś, kto jawnie i dobrowolnie współpracował z reżimem, który chciał likwidacji Polski.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@RobertKoliński - Errata: Oczywiście z PO-PiSowego IPN, bo to przecież ci post-styropianowi czynownicy ręka w rękę i w porozumieniu zafundowali nam tę propagandową, reżimową, haniebną instytucję w Polsce.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@RobertKoliński - Panowie, po co wdajecie się w dysputy z komunistą RobertKoliński, który próbuje (dość marnie) aspirować do miana intelektualisty? To jakbyście chcieli Lenina nawrócić na kapitalizm, on dalej uczy się o historii z podręczników z Moskwy. Nic mnie tak nie obrzydza, jak komuchy pokroju zandberga, którym marzy się rozdawanie publicznych pieniędzy, (na jeszcze większą skalę niż pis) położenie łap na pieniądzach przedsiębiorców i pozostałych podatników.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@RobertKoliński - BTW: ile twoja czerwona brać płaci Ci za każdy wpis, bo sądząc po twojej aktywności, to chyba jedyne zajęcie jakie masz w życiu. :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
1