86
01.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@1125. - Całkiem spory, od pomocy prawnej rodzinom zagrożonym eksmisją, przez wsparcie strajkujących, po pomoc bezdomnym i głodnym w mieście - ale to nie jest ten temat, żebym się tu chwalił swoją robotą, o takich rzeczach możemy porozmawiać w jakimś temacie wyborczym;)
RobertKoliński (2019.09.01)
Redaktorze jakieś porobiłeś błędy. Zmień zawód albo odstaw chłopie to piwo.
(2019.09.01)

info

2  
  2
wytłumacz to kapłanom, gdzie kucharek 666 tam nie ma co jesc, co religia to ma swoje wierzenia wiec lepiej nie wtykac im kija w szprychy bo koniec swiata apokalipsa nastąpi
(2019.09.01)
Brzydko te kobiety poubierane, jedna w groszki, druga w paski, trzecia w rybaczkach. .. bardzo skromnie, bezgustownie. .. Smutne!
MariannaSopot (2019.09.01)
@MariannaSopot - No tak w koncu to piekny dzien rocznica, dzien rozpoczecia wojny tez musial byc wesoly. Mogly sie ubrac w moro. Dziewczyno zmien lekarza
(2019.09.01)
Głupie Narody tracą wolność.
(2019.09.01)

info

5  
  0
Ach jaki piękny beton!!!
BYŁEM (2019.09.01)

info

4  
  0
A ty pewno z PiS bo marzy ci się cenzura
Janusz235 (2019.09.01)
Jaba bez swoich pretorian tak zaangażowanych w o odbudowę kraju znowu się pokazał .Hmm wstydzi się chłopców ze Złotej Karczmy ?
(2019.09.01)

info

1  
  0
A może te nasze wojsko na poligon prawdziwy dac a nie tylko na parady przeciez to niwycwiczone strachliwe c i o t y wiekszosc z nich
(2019.09.01)