UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Azja - Nie poszliśmy na układy z Niemcami, a i tak wszyscy gadają, że się z nimi układaliśmy i jesteśmy organizatorami holokaustu, za to o krajach, które się z nimi układały się nie mówi. I weź tu zrozum Żydów. ..