Wybrany wątek opinii
Droga Redakcjo, można prosić o publikację komentarzy nie łamiących prawa i na temat? Cenzura prewencyjna bez powodu nie świadczy jednak za dobrze o poziomie demokracji i wolności słowa w PortEl-u;)
Do moderacji
Odpowiedz
7
14
@RobertKoliński - Naczytali się w Orwella w Portelu i czerpią zeń inspirację;)
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Nacjonalista - Tym razem to ja się zgadzam z @Nacjonalistą - świat się kończy jak nic;)
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Nie przesadzaj ,cenzura to jest na info e... Robercie jaki jest twój wkład pomocy dla ludzi wykluczonych społecznie ,ekonomicznie w Elblągu????
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@1125. - Całkiem spory, od pomocy prawnej rodzinom zagrożonym eksmisją, przez wsparcie strajkujących, po pomoc bezdomnym i głodnym w mieście - ale to nie jest ten temat, żebym się tu chwalił swoją robotą, o takich rzeczach możemy porozmawiać w jakimś temacie wyborczym;)
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
A ty pewno z PiS bo marzy ci się cenzura
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
w imieniu redakcji odpowiadam, ze 1 września nie będzie ruskich propagandowych publikacji szkalujących ofiary zbrodni faszystowsko- komunistycznych, faszo-rusyzm nie przejdzie, stop Kołtunowski, nie bedziesz siał tu nienawiści
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@RobertKoliński - prosi sie swinia
Do moderacji
Odpowiedz
0
2