A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na osiedlu nie widać ich wcale, zamontowane kamery z BO przed BORYSEM i nie tylko, to " Strażnicy " chyba udają, że NIE widzą co się dzieje przed sklepem i nie tylko tam. Co z tego, że będzie ich więcej. .. * Co z tego. ..
Postawić to może sobie włosy . Każdy pracownik Jaby nic nie zrobi bez jego wiedzy a on nie może się pogodzić ze został po stronie przegranych i gwardia exmundurowych mu nie pomoże bo to ludzie nauczeni braku myślenia maja tylko instynkt przetrwania jak cała ta formacja .Kto idzie pod prąd musi wcześnie czy później paść . Polska się rozwija Elblag tonie mamy swój komitet ale kraj idzie innym torem . Wstyd i tyle .Polska K .
Piękna inicjatywa kozła z czerepakiem. Mówią, że nie ma grosza na muzeum, kulturę, dla wybitnego ucznia 100 zł na semestr, ale jest na swojaków wybitnie dla miasta potrzebnych. Kozioł jednego dnia mówi, że nie ma pieniędzy bo z czerepakiem wydał wszystko na dwie ławki, a następnego dnia kozioł chwali się, że daje podwyżki SM i zwiększa ilość etatów tejże. Kiedy kozioł mówi prawdę? Czy zawsze jest to tylko trzecia góralska prawda? Sukcesów kozła i all inclusive czerepaka na Wiejską strzeże "redakcja" info. Sukcesy sierpniowe czerepaka i kozła, to darmowy obiad w SP3,chęć pływania kajakiem przez kozła i tyle - jak przystało na oceaniczne miasto bez portu, na właściciela zdewastowanej Bażantarni, Dolinki, porośniętego szuwarami basenu adolfa, złomu na Chrobrym, i wielu konkursów z jednym kandydatem. Ileż taki kozioł musi się nacierpieć aby zaspokoić wynaturzone oczekiwania mieszkańców, w tym nieopatrznie obiecaną obniżkę cen ciepła o 20%. Łatwo robi się cholewę z gęby, no ale cóż zrobić przed wyborami - trzeba obiecywać i obiecywać, a po wyborze wszystko zrolować wg programu klasyka "ja tam, idę na 5 lat. A nie do roboty.
Wczoraj dwa razy dzwoniłem na SM bo gościu palił ognisko na Próchnika. Za pierwszym razem przejechali tylko i pojechali. Zadzwoniłem żeby przyjechali drugi raz, dyżurny powiedział mi że byli i nie stwierdzili zadymienia. Powiedziałem żeby przyjechali drugi raz i łaskawie wysiedli z samochodu - już nie przyjechali.
to sa nie roby tylko siedza w aucie i zra obiadki na starym miescie
A co to za rzeź dziś była w getcie na Obrońców pokoju? Krwi pełno na chodniku, dwie karetki i policja.
Są po prostu słabi, leniwi, szkoda kasy podatników !
Szkoda tylko że ich tak mało .na takie miasto powinno być przynajmniej 50 osób.A tak ogólnie tak to gratulacje i powodzenia.a na gnomow nie zwracajcie uwagi zawsze znajdą się tacy które śpiew ptaków przeszkadza
Po bebzunach widać że malo maja ruchu
Najlepiej na HULAJNOGI nawet na te luksusowe elektryczne. Szybko, zwinnie, ekologicznie i po cichu. Niechaj doznają tej nowoczesnej uciechy. Może im się ta zabawa znudzi i się pozwalniają. Problem by się sam rozwiązał.