UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda tylko że ich tak mało .na takie miasto powinno być przynajmniej 50 osób.A tak ogólnie tak to gratulacje i powodzenia.a na gnomow nie zwracajcie uwagi zawsze znajdą się tacy które śpiew ptaków przeszkadza

Kamyczek