36
29.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to jest jakaś paranoja, największe nieroby w mieście, na których trzeba wdać rocznie 2 miliony jeszcze świetują i dostają prezenty, no skandal
(2019.08.30)

info

2  
  2
nic nie robią, siedzą w domach podczas godzin pracy, wożą tyłki w prywatnych sprawach i jeszcze mają święto, no gratulacje
(2019.08.30)

info

2  
  1
@JACULA - "to sa nie roby tylko siedza w aucie i zra obiadki na starym miescie" Człowieku, oni mają żołądki takie jak inni, też chcą zjeść, bladź. ..
ewtru (2019.08.30)
A co wogle powinna robić ta straż ni to policja ni to agencja ochrony szef jak nie szef wygląda tylko jak bankster . Jakaś lipa i marnowanie miejskich pieniędzy . Samorząd teraz zamiast zapewniać środki do pracy to robi prezenty ? To ja przekazuje prezent dla samorządu zapłacę podatek od nieruchomości . Idźcie na te emerytury bo Polska się z was śmieje kumunisci i złodzieje mówił klasyk.
(2019.08.30)

info

1  
  1
Nawet Jocz celebrował te piękne i wzruszające chwile .W oczach strażników widziałem łzy nie spodziewali się takiego prezentu . Myśleli Że dostaną elektryczne hulajnogi .Ale król Elbląga dba o swą armie i piękny rydwan sprezentował co za hojność Jestem dumna widząc te twarze samorządowców roześmianych i szczęśliwych ze coś im w końcu wyszło
(2019.08.30)

info

4  
  1
SM udowodni, że jest potrzebna, jak stale w godzinach swojej pracy jeden 2- 3 osobowy zespol będzie obecny w rejonie Starowki i 1 maja, by chociaż w tym czasie bylo tu bezpiecznie, a potem byla policja.
(2019.08.30)

info

0  
  0