UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co to za rzeź dziś była w getcie na Obrońców pokoju? Krwi pełno na chodniku, dwie karetki i policja.
Albert Pierrepoint
A co to za rzeź dziś była w getcie na Obrońców pokoju? Krwi pełno na chodniku, dwie karetki i policja.
Albert Pierrepoint