UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na osiedlu nie widać ich wcale, zamontowane kamery z BO przed BORYSEM i nie tylko, to " Strażnicy " chyba udają, że NIE widzą co się dzieje przed sklepem i nie tylko tam. Co z tego, że będzie ich więcej. .. * Co z tego. ..
pampi-ZAWADA