UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Postawić to może sobie włosy . Każdy pracownik Jaby nic nie zrobi bez jego wiedzy a on nie może się pogodzić ze został po stronie przegranych i gwardia exmundurowych mu nie pomoże bo to ludzie nauczeni braku myślenia maja tylko instynkt przetrwania jak cała ta formacja .Kto idzie pod prąd musi wcześnie czy później paść . Polska się rozwija Elblag tonie mamy swój komitet ale kraj idzie innym torem . Wstyd i tyle .Polska K .