UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj dwa razy dzwoniłem na SM bo gościu palił ognisko na Próchnika. Za pierwszym razem przejechali tylko i pojechali. Zadzwoniłem żeby przyjechali drugi raz, dyżurny powiedział mi że byli i nie stwierdzili zadymienia. Powiedziałem żeby przyjechali drugi raz i łaskawie wysiedli z samochodu - już nie przyjechali.

Zniesmaczony nagrodami

Anuluj