UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj dwa razy dzwoniłem na SM bo gościu palił ognisko na Próchnika. Za pierwszym razem przejechali tylko i pojechali. Zadzwoniłem żeby przyjechali drugi raz, dyżurny powiedział mi że byli i nie stwierdzili zadymienia. Powiedziałem żeby przyjechali drugi raz i łaskawie wysiedli z samochodu - już nie przyjechali.
Zniesmaczony nagrodami