UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda tylko że ich tak mało .na takie miasto powinno być przynajmniej 50 osób.A tak ogólnie tak to gratulacje i powodzenia.a na gnomow nie zwracajcie uwagi zawsze znajdą się tacy które śpiew ptaków przeszkadza

Kamyczek

Anuluj