UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda tylko że ich tak mało .na takie miasto powinno być przynajmniej 50 osób.A tak ogólnie tak to gratulacje i powodzenia.a na gnomow nie zwracajcie uwagi zawsze znajdą się tacy które śpiew ptaków przeszkadza
Kamyczek