36
29.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Od kilku lat w urzędzie nie ma straży miejskiej tylko firma ochroniarska...Nie masz pojęcia to nie pisz głupot
MM (2019.08.29)
Przysięgam, pierwszy raz widzę twarze strażników miejskich. To my mamy w ogóle straż miejską. Zamiast pieniądze na samochód trzeba było przeznaczyć na koszenie trawy w starym basenie i wiele innych pożytecznych rzeczy. Ale jak nie mamy gospodarza to tak właśnie mamy. Przykre to trochę.
(2019.08.29)

info

16  
  5
A co to nowy pryncypał nie ma munduru? Chyba, że jeszcze nie uszyli:)
Miki:) (2019.08.29)

info

4  
  3
Foto nr 10 człowiek w okularach NĘKAŁ inwalidkę 1 grupy narządów ruchu i nałożył mandat na kwotę 400 zł !!!! Ta formacja TO KPINA z ludzi !
(2019.08.29)

info

4  
  2
A te nagrody to za co chyba że są.
(2019.08.29)

info

4  
  2
A ja wierzę w to że nowy komendante postawi na nogi tą formację czyli inaczej mówiąc pogoni ich do efektywnej pracy. Niech ich będzie nawet i 50osób i niech jeżdżą nawet Mercedesami ale mają być na każde wezwanie mieszkańców bo od tego właśnie są.
Jamess (2019.08.29)
986_chalo, słucham? Cisza a potem... PIP, "nagraj wiadomość po sygnale". Patrzę na zegarek, minęła 16sta :)
Non comment (2019.08.29)
Parze na te zdjęcia. To aż tylu mamy Krawężników Miejskich? To gdzie są oni, czemu ich na mieście nie eidac?
Upierdliwy John (2019.08.29)

info

2  
  2
Pod nowym komendantem Straż Miejska zaczęła pracować, jest widoczna, co wazne na opanowanej przez meneli Starówce. Tylko powinna zmienic siedzibę na bardziej dostepną dla petentow oraz wygodniejszą dla straznikow, a pustych budynkow z do wykorzystania ci w Elblagu dostatek, tylko poszukać
(2019.08.29)

info

2  
  2
A ten na tym wdechu to ile wagi?120-130?
(2019.08.29)

info

3  
  2