A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Od kilku lat w urzędzie nie ma straży miejskiej tylko firma ochroniarska...Nie masz pojęcia to nie pisz głupot
Przysięgam, pierwszy raz widzę twarze strażników miejskich. To my mamy w ogóle straż miejską. Zamiast pieniądze na samochód trzeba było przeznaczyć na koszenie trawy w starym basenie i wiele innych pożytecznych rzeczy. Ale jak nie mamy gospodarza to tak właśnie mamy. Przykre to trochę.
A co to nowy pryncypał nie ma munduru? Chyba, że jeszcze nie uszyli:)
Foto nr 10 człowiek w okularach NĘKAŁ inwalidkę 1 grupy narządów ruchu i nałożył mandat na kwotę 400 zł !!!! Ta formacja TO KPINA z ludzi !
A te nagrody to za co chyba że są.
A ja wierzę w to że nowy komendante postawi na nogi tą formację czyli inaczej mówiąc pogoni ich do efektywnej pracy. Niech ich będzie nawet i 50osób i niech jeżdżą nawet Mercedesami ale mają być na każde wezwanie mieszkańców bo od tego właśnie są.
986_chalo, słucham? Cisza a potem... PIP, "nagraj wiadomość po sygnale". Patrzę na zegarek, minęła 16sta :)
Parze na te zdjęcia. To aż tylu mamy Krawężników Miejskich? To gdzie są oni, czemu ich na mieście nie eidac?
Pod nowym komendantem Straż Miejska zaczęła pracować, jest widoczna, co wazne na opanowanej przez meneli Starówce. Tylko powinna zmienic siedzibę na bardziej dostepną dla petentow oraz wygodniejszą dla straznikow, a pustych budynkow z do wykorzystania ci w Elblagu dostatek, tylko poszukać
A ten na tym wdechu to ile wagi?120-130?