Na straży ładu i porządku
Dziś nowy komendant Arkadiusz Kulik wręczył strażnikom miejskim awanse i nagrody (fot. Anna Dembińska)
Nowy peugeot to prezent od samorządu dla Straży Miejskiej w Elblągu. Kluczyki do auta przekazał dziś (29 sierpnia) prezydent Witold Wróblewski: - Nie wyobrażam sobie utrzymania porządku i ładu w naszym mieście bez strażników, dlatego służba ta musi być odpowiednio wyposażona - mówił. Na Dzień Straży Miejskiej kolejna dobra wiadomość jest taka, że planowane jest zwiększenie liczby etatów. Zobacz zdjęcia z obchodów Dnia Strażnika Miejskiego.