UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wczoraj dwa razy dzwoniłem na SM bo gościu palił ognisko na Próchnika. Za pierwszym razem przejechali tylko i pojechali. Zadzwoniłem żeby przyjechali drugi raz, dyżurny powiedział mi że byli i nie stwierdzili zadymienia. Powiedziałem żeby przyjechali drugi raz i łaskawie wysiedli z samochodu - już nie przyjechali.
Zniesmaczony nagrodami