UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Piękna inicjatywa kozła z czerepakiem. Mówią, że nie ma grosza na muzeum, kulturę, dla wybitnego ucznia 100 zł na semestr, ale jest na swojaków wybitnie dla miasta potrzebnych. Kozioł jednego dnia mówi, że nie ma pieniędzy bo z czerepakiem wydał wszystko na dwie ławki, a następnego dnia kozioł chwali się, że daje podwyżki SM i zwiększa ilość etatów tejże. Kiedy kozioł mówi prawdę? Czy zawsze jest to tylko trzecia góralska prawda? Sukcesów kozła i all inclusive czerepaka na Wiejską strzeże "redakcja" info. Sukcesy sierpniowe czerepaka i kozła, to darmowy obiad w SP3,chęć pływania kajakiem przez kozła i tyle - jak przystało na oceaniczne miasto bez portu, na właściciela zdewastowanej Bażantarni, Dolinki, porośniętego szuwarami basenu adolfa, złomu na Chrobrym, i wielu konkursów z jednym kandydatem. Ileż taki kozioł musi się nacierpieć aby zaspokoić wynaturzone oczekiwania mieszkańców, w tym nieopatrznie obiecaną obniżkę cen ciepła o 20%. Łatwo robi się cholewę z gęby, no ale cóż zrobić przed wyborami - trzeba obiecywać i obiecywać, a po wyborze wszystko zrolować wg programu klasyka "ja tam, idę na 5 lat. A nie do roboty.
kozioł i czerepak