A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Właściciele się starają. Warto aby mieszkańcy się starali dużo zamawiając w tych restauracjach.
Wtedy będzie każdy zadowolony. Właściciele zarobią na opłacenie występujących i coś dla siebie a Elblążanie będą się bawić. Inaczej to przestaną inwestować w imprezy. Czerwony
"Zara"... skoro i tak ciężko pracujecie to może warto w zakresie gramatyki również popracować ;)
A gdzie będzie PiS? Przejdą do PO? Morawiecki był doradcą Tuska w poprzednim rządzie, a teraz jest premierem w PiS. Daj znać, kiedy w końcu zrozumiesz, że to wszystko jedna klika rozbita na dwa obozy, żeby ludzie myśleli, że mają wybór. Popatrz na ustawy, które przechodzą i kto jak głosował - tylko nie mówię o jakichś drobiazgach jak sądy i szkoły, bo to nie ma żadnego znaczenia, jak to się zorganizuje. Popatrz na koła poselskie i ich członków - jakoś dziwnie panuje w nich zgoda.
Co by nie zrobił człowiek i tak wszystkim się nie dogodzi po prostu ludzie z Elbląga są już przyzwyczajeni do tego że by odwiedzać katedrę a nie wyjść na miasto do ludzi z uśmiechem na twarzy wszczepił się głęboko w psychikę sposób spędzania czasu wolnego na domówkach. I o byle co zawiadamiać wzywać policję.aoevna szczęści jeszcze są tacy którzy chcą żyć bawić się i odpocząć od codziennego trybu życia ????
Wyjedź chłopie w końcu ze wsi i zobacz jak się ludzie weekendami bawią w innych miastach ,a nie tylko na pole ziemniaków patrzysz przez okno...
Wynaturzenia to nie wynurzenia - nie używamy słów, których znaczenia nie znamy.
@Banan - Organizator zaprasza wykonawce do lokalu. Wykonawca gra, śpiewa dla klientów. Jeśli znajdują się na starówce mieszkańcy to ich sprawa. Nie jest to impreza ani masowa, ani nie masowa. To tak jakby oczekiwać od kogoś na starówce w Gdańsku, aby codziennie organizować imprezę masowa, bo zbyt dużo ludzi na niej jest.
za 7.99 zł bilet do gdańska. tam jest życie na starówce ze zal wyjeżdzać. w tym miasteczku przykre ale bieda nad biedy.
Jesteś zwykłym darmozjadem ! ?Nic wam nie zrobimy? ??? Pacanie imprezy nie sa za twoje pieniądze tylko nasze ! Zapamiętaj to !
Mylisz sie komentujesz a się nie znasz poczytaj sobie Ustawę to będziesz wiedział bo jak na razie jesteś nieświadomy tego co piszesz Jeżeli właściciele lokali organizują występ zespołów i jest alkohol bo sprzedają to na organizatorze spoczywa obowiązek zapewnienia ochrony z koncesja a nie jak widzieliśmy Stowarzyszenie jako Stowarzyszenie nie mogą zabezpieczać takich wydarzeń bo nie mają koncesji MSWIA tylko firmy którzy mają koncesję mogą takie wydarzenia zabezpieczać to jest logiczne dla organizatorów bynajmniej powinno Tak pisze w Ustawie kto czyta ten wie także nie pisać bzdur
ia