UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyjedź chłopie w końcu ze wsi i zobacz jak się ludzie weekendami bawią w innych miastach ,a nie tylko na pole ziemniaków patrzysz przez okno...

Elblażanin221

Anuluj