UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Banan - Organizator zaprasza wykonawce do lokalu. Wykonawca gra, śpiewa dla klientów. Jeśli znajdują się na starówce mieszkańcy to ich sprawa. Nie jest to impreza ani masowa, ani nie masowa. To tak jakby oczekiwać od kogoś na starówce w Gdańsku, aby codziennie organizować imprezę masowa, bo zbyt dużo ludzi na niej jest.
Xxyz