61
15.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wczoraj był mega koncert!!! Brawo Panie Rafale!!! Brawo Marco!!! Brawo Magda Gessler!!!
(2019.08.16)

info

8  
  3
A co w razie deszczu, jak jest teraz ?
(2019.08.16)

info

0  
  3
To samo co w czasie gradobicia i śnieżycy
(2019.08.16)

info

4  
  0
nie ma sie co podniecac prawdziwe gwiazdy nie zaspiewaja na ganku prz naglosnieniu mizernym, mamy co mamy niech organizuja miasto wiesniakow przychodzi na darmowke zza kanalu ot cala tajemnica tych tlumow wystarczy popatrzec na suto zastawione stoly zarezerwowna zeby posiedziec przy jednym piwku i poklaskac
wuko (2019.08.16)
Haha ale niektorych w oczy kole ze mozna, ze ktos przebija sie przez ten pancerz ciemnoty, mur starszyzny i szarzyzny i nudy, brawo dla organizatorów a Pan Rafal komus wyjatkowo przeszkadza, ciekawe kto czyje się zagrozony mlodoscią, kreatywnością, pomyslem i odwagą ?
(2019.08.16)

info

4  
  1
3- lata wstecz plac przykatedralny lato w formie było wesoło występowały zespoły biesiadne - potrzebny ktoś jak p. basia
owo (2019.08.16)

info

0  
  0
Wielkie miasta: Pisze do tych słoikow ktorzy uwazaja Elblag za najgorszy shit. .. Torun, Gdansk, Olsztyn nawet Wawa, -wyjatek Krakow i Wroclaw. W zadnym z tych miast nic ciekawego sie nie dzieje jezeli nie ma piatku czy soboty. .. Chcesz cos dodac czy dalej pluc na swoje miasto:)??? Przyklad: Przyjezdza do mnie 2 klientow z Europy, jest sroda a na gdanskich disco-bango pustki. .. To samo w Wawie, chcemy sie gdzies zabawic, co najwyzej zalac sie mozna. .. Oceniaj jak masz jakas wiedze i jak byles tu i tam, takie teksty to swiadcza ze twoj weekend w duuuzym miescie polega na tym, ze idziesz do biedry, nakupujesz taniego zarcia i robisz grilla na balkonie:))) nie bede ci dowalal bardziej bo i tak przesadzilem:)))
ASWymiata (2019.08.16)

info

3  
  3
pan rafciu zapragnał zostac gwiazdą i ok jego wybór ale niestety poddany zostanie poddany hejtowi i to jest czesc bycia znanym a takim miescie jak nasze to spore wyzwanie zwlaszcza jak sie jest troche innym od ogólu
robik (2019.08.16)

info

3  
  2
To prawda bo każdy kto próbuje się tu wybić to rzuca się kłody, ale z 2 strony rzucają je tacy malutcy ludzie więc to tylko plus dla Rafala! Po prostu zawstydzil tych od promocji miasta i imprez, ale hejtują wszystkich, a młodość doskonale sobie z tym poradzi
(2019.08.16)

info

6  
  1
A dzis w Mrągowie doskonale bawimy się przy muzyce weselnej pod batutą Marszalka województwa i co na to drodzy hejterzy?
(2019.08.16)

info

2  
  2