UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co by nie zrobił człowiek i tak wszystkim się nie dogodzi po prostu ludzie z Elbląga są już przyzwyczajeni do tego że by odwiedzać katedrę a nie wyjść na miasto do ludzi z uśmiechem na twarzy wszczepił się głęboko w psychikę sposób spędzania czasu wolnego na domówkach. I o byle co zawiadamiać wzywać policję.aoevna szczęści jeszcze są tacy którzy chcą żyć bawić się i odpocząć od codziennego trybu życia ????