Wybrany wątek opinii

trzeba bedzie wyslac prosbe ruskom zeby znowu "wyzwolili" elblag od tego marazmu prawda towarzyszu Kolinski?
(2019.08.15)
Co by nie zrobił człowiek i tak wszystkim się nie dogodzi po prostu ludzie z Elbląga są już przyzwyczajeni do tego że by odwiedzać katedrę a nie wyjść na miasto do ludzi z uśmiechem na twarzy wszczepił się głęboko w psychikę sposób spędzania czasu wolnego na domówkach. I o byle co zawiadamiać wzywać policję.aoevna szczęści jeszcze są tacy którzy chcą żyć bawić się i odpocząć od codziennego trybu życia ????
(2019.08.16)
Powrót do komentarzy