61
15.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I tak i nie. Starówka powinna żyć. Ale dobór muzyki bywa specyficzny a miejsce powoduje efekt odbijania się muzyki od ścian - jest głośniej niż w innych miejscach. Mieszkańcy tak naprawde nie maja wyboru.
(2019.08.16)
Wezcie sie puknijcie w mózgi, wielcy koneserzy i znawcy muzyki, jak ktos woli pitolenie to jest filharmonia i nikt nie karze byc na starówce, przeciez do niedawna starówka swiecila pustkami!
(2019.08.16)

info

17  
  3
Bardzo dobrze że się wyprowadzieś z tej chu...ni ja również zamierzam
Gość 36 (2019.08.16)
Jestem za tym zeby na starowce dzialo sie jeszcze wiecej ale te spontaniczne tlumy i gwiazdy spiewajace sprawily ze ktos zapomnial o przepisach. To powinna byc impreza masowa. Zajzyjcie do ustawy o i m. Zadnej ochrony zabezpieczenia nic tam nie bylo. Jakby sie wydarzylo nieszczescie to ktos by zdrowo beknol za to.
Ktoś tam (2019.08.16)

info

5  
  14
To i dyskoteki zróbmy imprezę masową, co za glupoty tu piszą aby pisać
(2019.08.16)

info

8  
  3
@Elblążanin221 - A czemu miasto ma Panu zapewniać rozrywkę? jest wystarczająco ogólnie dostępnych imprezy typu dni Elbląga czy święto chleba, resztę każdy może sobie kupić według upodobań.
Elblążanin 34512 (2019.08.16)
Byly wybory to wy wyborcy wybraliście prezydenta ,radnych to macie raj. Teraz płaczu zale referendum i pa.
(2019.08.16)
Wybierając mieszkanie na starówce trzeba mieć świadomość tego, że nie będzie ciszy i spokoju. Czy tego samego wymagałby Pan od starówki w Gdańsku? W każdym mieście na starówce są imprezy i tłumy ludzi, dobrze że Elbląg też zaczął żyć. Imprezy są do godziny 22:00 więc w czym jest problem? I na marginesie - też mieszkam na starówce, praktycznie obok Amore Mio i też jestem ciężko pracującym obywatelem. Okna są szczelne więc proponuje zamknąć jeśli jest za głośno :) i problem z głowy. Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej radości z życia.
(2019.08.16)
a pisowców nigdy nie wybierzemy. za rok pisu już nie będzie!
(2019.08.16)
Panie Rafale, Redakcjo może warto zastanowić się Who is Who, a jestem pewien, że żaden artykuł tu by się nie ukazał. .. ..
Kat_Na_Idiotów (2019.08.16)

info

2  
  2