UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właściciele się starają. Warto aby mieszkańcy się starali dużo zamawiając w tych restauracjach. Wtedy będzie każdy zadowolony. Właściciele zarobią na opłacenie występujących i coś dla siebie a Elblążanie będą się bawić. Inaczej to przestaną inwestować w imprezy. Czerwony


Anuluj