UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Właściciele się starają. Warto aby mieszkańcy się starali dużo zamawiając w tych restauracjach. Wtedy będzie każdy zadowolony. Właściciele zarobią na opłacenie występujących i coś dla siebie a Elblążanie będą się bawić. Inaczej to przestaną inwestować w imprezy. Czerwony