UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

za 7.99 zł bilet do gdańska. tam jest życie na starówce ze zal wyjeżdzać. w tym miasteczku przykre ale bieda nad biedy.

może kieeeedyś sie zmieni i tu

Anuluj