A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bo sobie nie umiesz poradzic w zyciu, a jedyne na co liczysz to na emeryture. Zamiast zaczac sie rozwijać i myslec nad wlasna dzialanoscia. Wtedy na pewno by sie lepiej robilo ;)))
Haha komedia
przedszkole, kobiety biorą do niańczenia szeregowych zeby za mamusia nie tesknili
Przynieś podaj pozamiataj. Tyłu chętnych a tu blondyny pobrali. Wojsko schodzi na psy
Brawo ty, to zes teraz doj... Ł.. Jprdl co za idiota.
Taaak nowa remiza strażacka na przeciwko jednostki ze swymi wozami, pułk logistyczny czyli dużo sprzętu wyjeżdżającego i wjeżdżającego z jw. a ulice wokół już zakorkowane. Co to będzie jak się jedno i drugie sfinalizuje ?? A przed św. zmarłych i po ? Nowa hala remontowa tuż przy osiedlu ZA POLITECHNIKĄ. Cicho to na pewno nie będzie. A było to taki spokojny rejon miasta. .. był.
Prezio zrobi estakade, spooko!
Czytać i uczyć się socjalistyczne elblaskie. Służby wszelkiego rodzaju , takie jak wojsko, policja, straż graniczna, nic nie wytwarzają tylko biorą. Czy są potrzebne, kwestia dyskusyjna. Jak przyjdzie do godziny W to i tak będziemy musieli się bronić my sami na zasadzie pospolitego ruszenia bo rząd i cala elyta da nogi za pas za granicę w pierwszych minutach konfliktu. Putin już pewnie nie może spać po nocach.
Kolp, jakbyś zechciał z naciskiem zachciał pracować to może, ale to może też byś jeździł Porsche, wnioskuję że jesteś po prostu zwykłem leniwym +, czekającym na zapomogę, darmowy obiad, opał, ubranie, donosząc gdzie się tylko da na tych z Porsche bo oni mają jak napisałeś.
Co mozna wymyslec w regionie gdzie nie ma przemyslu??? Budzetówke(wojsko, policja itd. .. ) biorac, ze w tym miescie nie ma przemyslu i wszystko opiera sie na usługach to pomysl super!
Normalny czlowiek bez koneksji w UM nie ma co liczyc na posadę bo kazda rekrutacja jest ustawiona i skladanie podan misie puszyste nie ma sensu. ..