UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co mozna wymyslec w regionie gdzie nie ma przemyslu??? Budzetówke(wojsko, policja itd. .. ) biorac, ze w tym miescie nie ma przemyslu i wszystko opiera sie na usługach to pomysl super! Normalny czlowiek bez koneksji w UM nie ma co liczyc na posadę bo kazda rekrutacja jest ustawiona i skladanie podan misie puszyste nie ma sensu. ..
ehhh